Rok szkolny
Strona główna
Kalendarz
Dni wolne
Dzwonki
Podręczniki
Szkolny zestaw programów nauczania
Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017
Klauzula informacyjna RODO
 O szkole
Dyrektor
Ilość klas
Oddział przedszkolny
Ilość nauczycieli
Dla rodziców
e-dziennik
Dla nauczycieli
Szkoła w obiektywie
 Z życia szkoły
COVID-19
Dokumenty szkolne
Gazetka szkolna
Samorząd Uczniowski
Plan busów
Zajęcia Świetlicowe
Rejestry zbioru danych
 Języki obce
Kącik języka angielskiego
Kącik języka niemieckiego
 Wydarzenia
Imprezy szkolne
Osiągnięcia uczniów
Galeria
Konkursy
Książki naszych marzeń
 Statystyki
userów na stronie: 0
gości na stronie: 1
 Menu użytkownika
Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć!
 subskrypcja
informacje o nowych wersjach na twój mail!
 Osiągnięcia naszych uczniów

Rok szkolny 2017/2018.

23 maja 2018r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny.
I miejscezajął Michał Lewandowski
II miejsce zajął Maciej Magalski
III miejsce zajęła Patrycja Sodel
Serdecznie gratulujemy!
Dnia 13 kwietnia 2018r. w Szkole Podstawowej w Bursztynowie odbył się konkurs czytania prozy. Lista zwycięzców:
Klasy II-III
I miejsce Maja Zybała i Anna Utnicka klasa III
I miejsce Nikodem Grudkowski klasa III
III miejsce Oskar Ciarkowski i Julia Wiśniewska klasa II

Klasy IV-V
I miejsce Wiktoria Czarnecka klasa IV
II miejsce Sebastian Zapalski klasa V
III miejsce Daniela Nadworna klasa IV

Klasy VI-VII
I miejsce Weronika Kowalska klasa VII
II miejsce Zuzanna Rembecka Klasa VII
III miejsce Tomasz Walter klasa VI

Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami, które zostały wręczone na apelu szkolnym przez Dyrektora Szkoły Barbarę Lemanowicz.
Dnia 19 kwietnia 2018 r. odbył się konkurs czytelniczy „A ja bajki i baśnie tak lubię okropnie”. W konkursie wzięło udział 11-oro uczniów z klas II- V. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy czytelniczej z zakresu przeczytanych bajek i baśni. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące baśni, rozpoznawali tytuły baśni po przeczytaniu fragmentów, odgadywali z jakich baśni pochodzą wskazane rekwizyty.
Wyniki konkursu:
I miejsce Szymon Kozak klasa III
Maja Zybała klasa III
II miejsce Anna Utnicka klasa III
Wiktoria Czarnecka klasa V
Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.5 kwietnia 2018r. w Świeciu nad Osą drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce w gminnych eliminacjach XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Gratulujemy.

Dnia 28 marca 2018r. odbył się konkurs recytatorski ”To już wiosna” dla oddziału przedszkolnego i klas II - III.
W grupie dzieci z oddziału przedszkolnego:
I miejsce- Wiktoria Tkaczyk
II miejsce- Wiktor Jankowski
Nagrodę pocieszenia przyznano Natalii Stępień
W grupie klas I – III:
I miejsce- Wiktoria Rembecka klasa III
II miejsce- Julia Wiśniewska klasa II
III miejsce- Paulina Fabrykiewicz klasa II
Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy, a uczestnicy słodycze.Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce w Turnieju Gier i Zabaw w Linowie.
Gratulujemy.

Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych w Lisnowie.
Gratulujemy.W Gminnym Turnieju Warcabowym w Świeciu nad Osą nasza szkoła zajęła III miejsce. Gratulujemy.Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym o zasięgu powiatowym organizowanym przez zespół Szkół i Placówek w Świeciu nad Osą. Do konkursu zgłoszonych zostało 7 prac uczniów z klas 0-VII. Aż trzy z nich uplasowały się na wysokich lokatach. W kategorii wiekowej 7-10 lat III miejsce zajęła Maja Zybała, a wśród starszych (kategoria 12 - 16 lat) Patrycja Sodel i Michał Lewandowski z klasy VII uzyskali równoległe I miejsce.

 

Uczniowie klas IV-VII naszej szkoły biorą udział w 10. edycji konkursu plastycznego pn. "Na drodze świeć przykładem", którego celem jest propagowanie bezpiecznego zachowania i poruszania się po drogach publicznych oraz zachęcenie do noszenia odblasków w warunkach ograniczonej widoczności. Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Na konkurs (zgodnie z jego wymogami) wysłanych zostało 10 prac. Wykonali je następujący uczniowie:
klasa IV:
Malwina Szulc
Daniela Nadworna
Szymon Rosiński

klasa V:
Emilia Tkaczyk
klasa VI:
Beata Łata
klasa VII:
Michał Kurdyn
Michał Lewandowski
Patrycja Sodel

Patrycja Żuk

Na ogłoszenie wyników czekamy do 24 listopada.Rok szkolny 2016/2017.

Dnia 13 czerwca 2017r. w Linowie odbyła się XXIV edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego, w którym, jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział. Odnieśli duży sukces! Michał Lewandowski zajął II miejsce, a jego klasowa koleżanka, Patrycja Sodel – III miejsce. Gratulujemy!
18 maja 2017r. w Świeciu nad Osą odbyły zawody sportowe w trójboju. Dziewczęta zajęły II miejsce, a chłopcy – III miejsce. Gratulujemy!W konkursie Grudziądzkich Amatorskich Prezentacji Artystycznych "GAPA 2017" spośród 230 prac plastycznych jury przyznało wyróżnienie Zuzannie Rembeckiej w kategorii malarstwo. Serdecznie gratulujemy.Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Historycznym "Wiedza o starożytności".
Zwycięzcami zostali:
I miejsce - Michał Lewandowski
II miejsce - Zuzanna Rembecka
IV miejsce - Julia Nowicka
V miejsce - Patrycja Sodel
Opiekun: Jolanta RydeckaDnia 12 kwietnia 2017r. odbył się konkurs recytatorski "Już wiosna". W recytacji wzięło udział 16 dzieci. Konkurs przeprowadzono w dwóch grupach: oddział przedszkolny i klasy I – III.
W grupie młodszej zwyciężyli:
I miejsce – Kamil Czarnecki
II miejsce – Wiktoria Tkaczyk
III miejsce – Bartosz Wiśniewski
W grupie starszej zwyciężyli:
I miejsce – Wiktoria Czarnecka kl. III
II miejsce – Jagoda Krupa kl. II
III miejsce – Julian Adwent kl. I'i
Ponadto wyróżniono:
Lenę Kwiatkowską z kl. I
Julię Walter z kl. I
Maję Zybała z kl. II
Oliwię Korzeniewską z kl. III
Szymona Badalewskiego z kl. III
Nagrodzeni otrzymali nagrody i dyplomy, a wyróżnieni słodycze.11 kwietnia został rozstrzygnięty konkurs pt."WIELKANOCNA KARTKA z życzeniami w języku angielskim.
Zwycięzcami zostali:
I miejsce - Oliwia Korzeniewska
II miejsce - Emilia Tkaczyk
III miejsce - Patrycja Sodel
wyróżnienie: Paweł BiegajskiW dniu 22 marca 2017r. został rozstrzygnięty szkolny etap konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną.
Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Natalia Dwojacka
II miejsce – Michał Lewandowski
III miejsce – Malwina Szulc
wyróżnienie – Emilia Tkaczyk i Anna Roguszcak
Wszystkie prace (także te nienagrodzone na etapie szkolnym) zostały wysłane do Wąbrzeskiego Domu Kultury na konkurs ogólnopolski.Zuzanna Rembecka w powiatowych eliminacjach XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” zajęła V miejsce. Relacja z konkursu pod adresem: Kliknij

22 marca 2017r. w Świeciu nad Osą odbyła się Gminna Olimpiada Wiedzy Pożarniczej. Uczennica naszej szkoły, Zuzanna Rembecka zajęła I miejsce i tym samym będzie reprezentowała gminę, 8 kwietnia 2017r., w etapie powiatowym tegoż konkursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia!Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w EDYCJI 2016/2017 Ogólnopolskiego konkursu Story Cubes.
Jest to konkurs literacki, który ma na celu rozwijanie wyobraźni dzieci oraz inspirowanie ich do pracy nad ich pisarskimi umiejętnościami. Służy też promocji używania gier planszowych w edukacji.
Zadaniem uczniów – uczestników konkursu – było napisanie opowiadania inspirowanego wybranym przez organizatora wynikiem rzutu kostkami Story Cubes. Im młodsze dzieci, tym ich opowiadania bazowały na mniejszej liczbie kostek.
Opowiadania napisane zgodnie z regulaminem wysłane zostały przed 28 lutego 2017r. na adres Organizatora. Wyniki zostaną opublikowane na stronie konkursu 1 czerwca 2017r.
W konkursie udział wzięli następujący uczniowie:
Maja Zybała,Wiktoria Rembecka, Julian Adwent, Stanisław Czaczkowski, Piotr Irwan, Anna Utnicka, Dominika Olech, Patrycja Sodel, Laura Nelkowska, Matra Misztal, Emilia Tkaczyk, Zuzanna Rembecka, Oskar Rembecki, Miłosz Dudziak.

23.02.2017 uczniowie klasy III, IV i V brali udział w rywalizacji sportowej gminnej: „Gry i zabawy ruchowe” w Szkole Podstawowej w Linowie. Po zaciekłej walce wywalczyli puchar i I miejsce w gminie. Gratulujemy.Zakończyliśmy Szkolną Ligę Warcabową, w której wzięło udział 21 uczniów. Uczniowie zajęli kolejno
I miejsce – Michał Kurdyn
II miejsce – Patrycja Sodel
III miejsce – Piotr Rosada
Najlepsza 8 reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Turnieju Warcabowym w Świeciu nad Osą. Michał Kurdyn indywidualnie zajął 4 miejsce, grupowo nasza szkoła zajęła 4 miejsce. Gratulacje.Uczeń szóstej klasy, Michał Lewandowski, osiągnął swój mały sukces – zwyciężył w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego pokonując swoje dwie koleżanki z klasy, Patrycję Sodel i Zuzannę Rembecką. Michał uzyskał 83% punktów możliwych do zdobycia, dzięki czemu zakwalifikował się do etapu rejonowego tegoż konkursu. Tym samym będzie reprezentował naszą szkołę w etapie rejonowym, który odbędzie się 07.01. 2017r. w Grudziądzu.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE” organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Toruniu oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Delegatura w Toruniu. Celem tego konkursu jest popularyzacja zasad i przepisów ruchu drogowego oraz propagowanie bezpiecznego zachowania i poruszania się po drogach. Zgodnie z zasadami konkursu do Torunia zostało wysłanych 10 najciekawszych i spełniających kryteria prac. Ich wykonawcami są:
1. Wiktoria Rembecka – kl. I
2. Wiktoria Czarnecka – kl. III
3. Daniela Nadworna – kl. III
4. Malwina Szulc – kl. III
5. Emilia Tkaczyk – kl. IV
6. Marta Misztal – kl. IV
7. Antoni Stanisławski – kl. IV
8. Alicja Zema – kl. VI
9. Zuzanna Rembecka – kl. VI
10. Patrycja Sodel – kl.VIW konkursie recytatorskim "Już jesień"zwycięzcami zostali:
I miejsce – Julian Adwent kl. II
II miejsce – Antoni Nadworny kl. I
III miejsce – Szymon Kozak kl. II
Ponadto wyróżniono:
Julię Walter z kl. I
Stanisława Czaczkowskiego z kl. II
Nagrodzeni otrzymali nagrody książkowe i dyplomy, a wyróżnieni pamiątkowe dyplomy.Patrycja Kowalska jako jedyna reprezentowała naszą szkołę w Powiatowych Biegach Przełajowych. Ostatecznie zajęła 12 miejsce. Gratulujemy.Po wyrównanej walce drużyna szkoły zajęła IV miejsce w „6” piłkarskich chłopców. Gratulujemy.Rok szkolny 2015/2016.


7 czerwca 2016r. w Zespole Szkół i Placówek nr 1 w Świeciu nad Osą odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: O. Bielik, M. Chmal i M. Lewandowski. Wśród nich Oliwia Bielik zajęła II miejsce, zaś Michał Lewandowski – wyróżnienie. Gratulujemy.Zwycięzcami w szkolnym konkursie czytania prozy zostali:
KLASY I – II:
I miejsce – Julian Adwent i Wiktoria Czarnecka
II miejsce – Malwina Szulc
III miejsce – Miłosz Kalita

KLASY III – IV:
I miejsce – Tomasz Walter
II miejsce – Miłosz Gajda
III miejsce – Sebastian Zapalski

KLASY V – VI
I miejsce – Michał Lewandowski
II miejsce – Oliwia Bielik
III miejsce – Milena Chmal

Gratulujemy.Drużyna w składzie: Klaudia Ciarkowska, Patrycja Sodel, Dominik Nieć i Aron Wójcik zajęła III miejsce w gminnym etapie XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.
Gratulujemy.Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Wiedzy o starożytności. Wysokie IV miejsce zdobyła Zuzanna Rembecka, która otrzymała dyplom i nagrodę książkową.

Również wysokie lokaty zdobyły: Oliwia Bielik - VI miejsce i Milena Chmal - VII miejsce.
Gratulujemy.Paweł Biegajski zdobył I miejsce w wyścigu dla początkujących o Puchar Prezesa UKS "Tandem Grudziądz" w kolarstwie przełajowym w kategorii chłopców klasa V.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Lisnowie.
Gratulujemy.Wśród zmagań szkolnej ligi warcabowej zwyciężyli:
I miejsce - Dominik Nieć
II miejsce - Patryk Kowalski
III miejsce - Michał Kurdyn
Gratulujemy.W dniu 19 marca 2016r. został rozstrzygnięty szkolny etap konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną. Pani Dyrektor wręczyła nagrody zwycięzcom.
Uczniowie przygotowali 21 kartek świątecznych. Zwycięzcami zostali:
KLASY I – III:
I miejsce – Oliwia Korzeniewska i Natalia Dwojacka
II miejsce – Wiktoria Czarnecka
III miejsce – Malwina Szulc
wyróżnienie – Sebastian Zapalski
KLASY IV – VI
I miejsce – Oliwia Bielik
II miejsce – Michał Lewandowski
III miejsce – Patrycja Sodel
wyróżnienie – Weronika Kowalska
Wszystkie prace (także te nienagrodzone na etapie szkolnym) zostały wysłane do Wąbrzeskiego Domu Kultury na konkurs ogólnopolski.W dniu 1 grudnia 2015r. został rozstrzygnięty szkolny etap konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową. Podczas apelu pani Dyrektor wręczyła nagrody zwycięzcom.
W konkursie udział wzięło 41 uczniów z klas I-VI, którzy przygotowali 57 kartek świątecznych (każdy uczeń mógł przygotować 2 prace). Komisja w składzie: p. Ewa Zero i ks. Dariusz Kajzer wyłoniła zwycięzców, którymi zostali:
<


 Logo szkoły
 Licznik odwiedzin
 Kalendarz
Październik
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
 Kontakt

Sekretariat Szkoły

tel. 56-466-81-03
kontakt e-mail

 Facebook
 BIP
© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.02 |